Odběr článků:

Aktuality

Domů » Aktuality

Zimní dovolená

Od 17.12.22. do 3.1.23 bude poradna uzavřena.

Přeji všem příjemné prožití vánočních svátků a všechno nej v novém roce.

On-line Kurz homeopatie (nejen) pro rodiče

Kurz je určen těm, kteří se zajímají o homeopatickou samoléčbu a chtějí se naučit, jak účinně pomoci sobě a svým blízkým při akutních obtížích, které jsou pro domácí léčbu vhodné. Pokračovat pro více informací. 

Letní provoz poradny

Vážení klienti,

o letních prázdninách Vám budu v poradně k dispozici v těchto termínech:

27.7.-7.8.2020

24.8.-31.8.2020

Přeji Vám krásné léto.

Víkendový kurz Akutní homeopatie (nejen) pro rodiče – zranění a běžná onemocnění

Dvoudenní kurz je určen zejména laikům se zájmem o homeopatickou samoléčbu. Všem, kteří se chtějí naučit účinně pomoci sobě a svým blízkým v akutních stavech vhodných pro domácí léčení.

Klikněte pro více informací a přihlášku. 

Zimní dovolená

Vážení klienti,

od 15.12.2018 do 6.1.2019 bude poradna z důvodu zimní dovolené uzavřena. Objednávky na tkáňové soli, které chcete doručit do Vánoc, přijímám do 10.12.2018

Děkuji za pochopení.

Začínáme s tkáňovými solemi I – malé děti

Tkáňové soli představují bezpečný a jednoduchý systém, kterým lze organismus podpořit v nejrůznějších situacích. Jsou nasládlé a děti je milují. I když se doporučuje nechat je, aby si samy určily množství, které potřebují, zejména u mladších ratolestí bych na to moc nespoléhala. Snadno se totiž může stát, že v nich během dne zmizí půlka krabičky. Následkem toho mohou mít pak řidší stolici, protože ve velkém množství mají tablety projímavý účinek.

Pojďme se teď podívat, které soli u dětí nejčastěji využijete. Číst dále >

Uzavřená lyžařská sezóna

Už od dob prvního lyžařského výcviku v 7. třídě ZŠ těm dvěma prkýnkům a zákeřně kluzkému bílému povrchu nedůvěřuji. A bodejť ne! Každoročně se na mě obracejí klienti s úrazy spojenými s lyžováním. Jeden takový dotaz mi přistál v e-mailové schránce i tento týden. Protože byl zajímavý, požádala jsem klientku, aby pro vás celý příběh v krátkosti sepsala. A tady je…

Pokračovat na článek

Homeopat vs. rýmička – 1 : 0

S rýmou je možné zatočit poměrně rychle, i když známé rčení tvrdí, že léčená trvá sedm dní a neléčená týden. Mám teď čerstvý zážitek, o který bych se s vámi ráda podělila. Celý článek naleznete zde.

Online poradna zdarma

Potřebujete poradit, jak se vypořádat se svým fyzickým či psychickým problémem? Přemýšlíte, zda je možné vaše potíže řešit pomocí alterantivy? Nebojte se a zeptejte se mě v nové online poradně

  Číst dále >

Redesign webu

Po několika měsících usilovné práce vám dnes mohu představit nově upravený web poradny. Naleznete zde i několik vylepšení, jako možnost je registrace k odběru nových článků nebo online poradenství. 

Číst dále >