Nahla horecka 39*

Domů » Questions » Nahla horecka 39*

Anonymní asked 8 roky ago
Dobry den,
potrebuji poradit s vhodnym homeopoatikem pri horeckach.
Byla jsem bez jakychkoli priznaku nemoci, ale v pondeli misto spanku prisla zimnice v celem tele. Probudila jsem se rozlamana s horeckou 39*, silnou bolesti hlavy a krku. Cca okolo treti hodiny odpoledne horecka vystoupala na 39,5*.V pul sedme a v deset vecer jsem si vzala oscillococcinum. Pozdeji pri usinani prisla opet zimnice. Dnes rano teplota uz jen 38,5*. Behem dopoledne jsem si vzala znovu oscilloccocinum, vzdy po hodine, celkem 3x. Bez nasledne zmeny teploty, ranni teplotu mam po zbytek dne. Celou dobu bez poceni, citim bolest v bedrech. Nemam ani nadmernou zizen, chut mam jen na ovoce. Bez rymy, v krku vyrazne zlute hleny. Bolest hlavy silna, trochu se motam. Rada bych lecbu podporila vhodným homeopatikem.
Dekuji za moznost polozit dotaz,
nemohu mluvit abych nekam zavolala a ve stavu v jakem jsem k doktorovi nedojdu.
Sarka Škvorova

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Personál answered 8 roky ago
Dobrý den, paní Škvorová, 
horečka je smysluplná reakce organismu na infekci. Velmi pěkně je její funkce vysvětlena zde. Po podání vhodného homeopatického léku vůbec nemusí klesnout, pokud ji tělo ještě potřebuje.
Pokud jste dopoledne brala 3x Oscillo, které je v potenci K200, tak bych do toho minimálně ještě dnes nezasahovala dalším homeopatickým lékem. Doporučila zvýšené množství vit. C, dostatek tekutin a odpočívat. Zítra by bylo možné vybrat případně homeopatikum podle aktuálních symptomů. Dnes, podle toho, co popisujete, fyzická úroveň odpovídá nejvíce Sulphur acidu. 
J.B.