Labradorka

Domů » Questions » Labradorka

Anonymní asked 9 roky ago
Dobrý den, máme třináctiletou labradorku Taru. Asi před měsícem začala mít potíže, dopadala na levou nohu, špatně chodila. Veterinář jí aplikoval injekce, já jsem koupila
léky na zlepšení stavu chrupavky, podáváme žrádlo pro seniory. Po chvilkovém zlepšení začala šetřit pravou přední nohu, moc se nepohybuje, pro žrádlo a vyvenčit do zahrady si dojde, po schodech ji nosíme. Začala ale štěkat, hlavně v noci, dnes začala již v půl třetí. Pokud s ní člověk vysloveně není v místnosti a nebdí, štěká. Nestačí, že leží v pelechu vedle naší postele, chce neustálou přítomnost bdělé osoby. Uvědomujeme si, že se její čas naplňuje, ale mám dotaz, lze ji něčím uklidnit? Zdá se mi,že si svůj stav uvědomuje a to ji velmi nervuje. To je můj pohled, ale nevím. Jestli má bolesti, to neodhadnu. Mohu ji normálně hladit, bolestivě nekňučí.
Děkuji a přeji hezký den

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Personál answered 9 roky ago
Dobrý den, 
Vaše fenka je už věkovitá dáma, takže možnosti jsou poněkud omezené. Když ale nemá bolesti, mohla bych Vám pro ni doporučit Bachovy esence, které by jí pomohly psychicky se srovnat. Pokud byste měla zájem, ozvěte se mi prosím e-mailem poradna@modryhad.cz.
J.B.