Tkáňové soli (nejen) pro rodiče

Domů » Tkáňové soli (nejen) pro rodiče

logo-biomineral_bez-duhSeminář je určený všem, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů Schüsslerova systému tkáňových solí a využívat jej pro své vlastní potřeby. Zaměříme se především na použití při běžných potížích, se kterými se nejčastěji potkáváte, ať už u sebe nebo svých blízkých.

Co jsou tkáňové soli?

Pohledem chemika se jedná o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku. Tento systém definoval v 19. století německý lékař Dr. Wilhelm Heinrich Schüssler. Výzkumem zjistil, že nedostatek minerálních látek narušuje buněčný metabolismus. Deficit je pak možno detekovat i pomocí tvářové diagnostiky. Je možné si povšimnout např. odchylky zabarvení pokožky, typu vrásek, rozložení tuku, sekrece atp. Postupně se nedostatek projeví i na fyzické kondici.

V současné době jsou  známe i tzv. doplňkové tkáňové soli. Jde o látky, které jsou v těle zastoupeny v menším množství.

Kdy si mám udělat čas?

V sobotu 10.9.2016, od 9:00 do 17:00. Od 13:00 bude hodinová pauza na oběd. Jednoduché menu máme zajištěno v místě semináře, náročnější strávníci mohou navštívit některou z restaurací v okolí.

Kde se sejdeme?

V seminární místnosti Čajovny Šamanka, Hálkova 8, 120 00 Praha. Po celou dobu nám bude k dispozici milý personál čajovny s širokou nabídkou výborných čajů a kávy.

Za jakou cenu?

1000 Kč

Pokud zjistíte, že některou ze solí nutně potřebujete, po skončení semináře budte mít možnost si ji zakoupit.

Jak se přihlásit?

Vyplněním tohoto jednoduchého formuláře. Další informace obdržíte e-mailem.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše případné poznámky