Vyčerpanost

Domů » Questions » Vyčerpanost

Anonymní asked 9 roky ago
Dobrý den,chtěla bych se Vás zeptat,jaká zvolit homeopatika…mám tříměsíční miminko a po porodu jsem musela podstoupit operaci žlučníku. Všchno proběhlo vcelku v pořádku,ale teď asi měsíc trpím pocity naprostého vyčerpání,nejen fyzického,ale hlavně psychického.Mám stavy pocitů naprosté beznaděje,selhání jako matky i jako manželky a mám pocit,že to nezvládnu.Mohu Vás požádat o radu? Děkuji s pozdravem M.K.

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Personál answered 9 roky ago
Dobrý den, 
homeopatikum by bylo potřeba vybrat na míru na základě osobní konzultace. Na dálku Vám mohu poradit tkáňovou sůl Kali Phos, která je schopná dodat energii a je asi nejčastější tkáňovkou, kterou maminky s malým miminkem potřebují. Z bachovek by Vám pak ulevila směs Jilm, Habr, Oliva a Vlašský ořech. Pokud byste nenašla nikoho v okolí, kdo by Vám ji namíchal, pošlete mi mail, mohu Vám užívací lahvičku připravit. 
Vaše psychické rozpoložení může být dáno také rozbouřenými hormony. Přece jen, máte velmi krátce po porodu. Pokud je to Vaše první miminko, tak je samozřejmé, že si musíte vše nejdříve osahat. Děti se nám nerodí s manuálem a u toho prvního je to zkrátka vždycky nejtěžší. Stejně náročné to ale může být i s druhorozeným, pokud první bylo tzv. bezúdržbové. Uvidíte, že za pár týdnů budete už všechno zvládat mnohem lépe. Dopřejte si čas, abyste se na novou situaci adaptovala, a jestli máte možnost, tak zapojte více do péče i chodu domácnosti partnera, či babičku, pokud bude ochotná. 🙂 A pokud se pomocníků nedostává, tak se primárně věnujte miminku a sobě, domácnost odsuňte na vedlejší kolej.
Držím palce, ať je brzy lépe.
J.B.