Růst zoubku

Domů » Questions » Růst zoubku

Avatar photoAneta asked 7 roky ago
Dobrý den,
Rozhodla jsem se, ze bych rada vyzkoušela nějaký homeopaticky přípravek pro syna. Jistě mate takových dotazu spousty, přesto jsem se neodvazila něco „vyčíst“ a pořídit homeopatika sama.
Syn má 7.5 měsíce, má dva přední zuby, teď mu začaly růst horní jednicky a dolní spicaky.
Syn je velmi kontaktní, takže při bolesti spojené s růstem vyžaduje hodně nosit a mazlit, jídlo (má zatím jen 1 prikrm) sní, pije více vody, koji se často (v noci klidně co půl hodiny). Přes den spi maximálně 30 minut, potom začne poplakavat ze spaní a již neusne.
Spat jde v sedm, usne bez problému ale potom se budí, vrti, mruci a poplakava ze spaní. Vzbudí se klidně 15x za noc, hned po uložení, potom se to okolo půlnoci zlepší, okolo třetí se začne budit znovu… Poradila byste mi, prosím, jaké homeopatika bych měla vyzkoušet?
Question Tags:

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Personál answered 7 roky ago
Dobrý den, Aneto,
zkuste Pulsatillu 9CH, 1 kuličku rozpusťte v 5 ml stříkačce s vodou a vstříkněte mu vždy po 20 min. trošku do pusinky. Pokud se situace po 3, 4 podáních nezlepší, je lék špatně vybraný. Doporučila bych pak osobní návštěvu u homeopata, aby zjistil větší objem informací a předepsal přesněji. Pokud dojde ke zlepšení, podejte ještě jednu dávku a v podávání nepokračujte. Postup můžete během dne zopakovat, kdyby bylo potřeba.
J.B.