Reakce na Kali Mur?

Domů » Questions » Reakce na Kali Mur?

Anonymní asked 9 roky ago
Dobrý den, týden před očkováním jsem synovi (16m) začla dávat Kali Mur společně s Bachovou Krizovou esencí. Třetí den po užívání u něj začly teploty, spustilo se mu z nosu a v noci začal špatně spát. Myslela jsem že je to nějaká viroza, takže jsem očkování odložila a Kali Mur s esencí vysadila. Po 2 dnech rýma uplně přestala a zmizely i teploty. Byl najednou uplně fit. Přetrvává jen ten špatný spánek. Mám na Vás tedy otázku, je prosím možné, že to nebyla viroza ale reakce na Kali Mur? Tělo se třeba začlo čistit a takhle reagovalo? A druhá otázka, která s tím souvisí, pokud je to pravda, je vůbec dobré podávat kůru před očkováním, když by na to tělo reagovalo takto? Nemůžu přeci syna očkovat, když by měl teploty a teklo mu z nosu…. Děkuji mockrát za odpověď.

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Balušíková Personál answered 9 roky ago
Dobrý den, 
domnívám se, že šlo skutečně o virózu. Pokud byste podávala v rámci nějaké léčby homeopatika, tak taková reakce možná je. Ale ne u Bachových esencí nebo tkáňových solí.
Už jsem se ale setkala s více případy, že dítě, které mělo jít na očkování (nebralo v té době nic), záhadně před ním onemocnělo. A  když maminka vakcinaci zrušila, tak se stav dítěte velmi rychle zlepšil. Je to poněkud iracionální, ale já osobně na náhody moc nevěřím. 😉
Očkování nyní odložte alespoň o 14 dní. 
J.B.