Rakovina a selhání ledvin

Domů » Questions » Rakovina a selhání ledvin

Online dotazyKategorie dotazu: Zvířecí kamarádiRakovina a selhání ledvin
Avatar photoAnonymní asked 8 roky ago
Dobrý den, prosím Vás o pomoc.Moje kočička Kellynka,14let má rakovinu mléčné žlázy.Oba mléčné lišty jí byly operativně odstraněny, protože v nich bylo tak 19 mini nadorů.Kočička je unavená, slabší, stále spí a málo jí.Je pro mě všechno, dá se říci nejlepší kamarád, já jsem samotář a pomohla mi v nejtežší chvíly když mi zemřela maminka, je mi 25let a chtěla jsem co mi umřela spáchat sebevraždu.To ona i naše další kočičky mě tady udržely, to ony jsou pro mě všechno.Všechno to jsou nalezenci a z utulků.Našla jsem  tom smysl života pomáhat kočičkám bez domova. Jsem psychicky na dně a nejradši bych se zabila.Kellynka prý kvůli věku nemá jít do chemoterapie a tak po operaci neodstává žádný lék.Dávám jí akorát Sanicell ale nic jiného.Protože nevím co, prosím pomozte mi, jsem opravdu na tom psychicky zle.
Problém máme i s Mišánkem-kocourek kterému je 14let, má asi už 2roky selhání ledvin, každý den ho ted kapu podkožními kapačkami doma,kapačky do žíly ale ani tyto podkožní na něj efekt nemají.Má ledvinovou dietu a dávám mu Pronefru http://www.zverokruh-shop.cz/kocka/doplnky-vyzivy-zubni-pece/pronefra-pro-kocky-60ml/zbozi/vet03482 ted mí hodnoty ledvin moc vysoké a často zvrací a méne jí, prosím co by z homeopatik mu mohlo pomoci na jeho chronické selhání ledvin??
strašně Vás prosím, pomozte mi, celým srdcem Vás o to prosím, jsou pro mě všechno, miluji je

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Personál answered 8 roky ago
Dobrý den, 
obě kočičky už nejsou úplně nejmladší, ale můžeme zkusit je trošku povzbudit. Pro Kellynku bych doporučila tkáňovou sůl Calc phos. Je to tonikum vitality. Pro Mišánka tkňovou sůl Nat phos. Oběma určitě ve vyšším dávkování, aspoň 5 tablet za den. 
Pro Vás bych doporučila Bachovy esence, kombinaci Hlodaš + Krizová esence. 
J.B.