Přeprava

Domů » Questions » Přeprava

Anonymní asked 9 roky ago
Dobrý den, mužete mi prosím poradit, jak lze přepravit vlakem pejska, 3m.štěně. Cesta cca 7 hod, musí být ve schránce. Je temperamentní, hravý. Vím, že Rescue Remedy, ale u nás nelze zakoupit a nestihnu objednat. Není zvyklý na schránku a mám obavy, že bude štěkat. Je to nalezenec.Děkuji moc. Bára

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Personál answered 9 roky ago
Dobrý den, Báro,
Krizová esence slouží, stejně tak jako ostatní Bachovy esence, k harmonizaci negativních emocí. V tomto případě by byla vhodná v kombinaci s Vlašským ořechem ke zmírnění stresu, který je s cestováním spojen. Určitě ale nezklidní zdravý a přirozený temperament mladého zvířete. Obávám se, že budete muset jít po poradě s veterinářem do nějaké chemie, protože jak bachovky, tak např. homeopatika podporují přirozený stav organismu. Není možné jej pomocí nich tlumit.
Nevím, o jak velkého pejska jde. Pokud je to menší plemeno, volila bych košík, tašku nebo krabici na klíně. Jestliže není na schránku zvyklý, 7 h takového cestování bude pro něj poměrně velká zátěž, zejména jde-li o nalezence, který mohl zažít ledacos.
U většího plemene bych volila vodítko a náhubek. S Českými drahami by neměl být problém, také tak cestujeme.
J.B.