Opakující se kašel a antibiotika

Domů » Questions » Opakující se kašel a antibiotika

Online dotazyKategorie dotazu: Miminka a malé dětiOpakující se kašel a antibiotika
Avatar photoAnonymní asked 9 roky ago
Dobrý den,prosím o radu, dcera 4,5 roku má neustále se vracející kašel. Minulý rok od září do května. (V září začla chodit do školky). Letos od září.  Byla vyšetřena na alergol.,zjištěno slabé astma,nasazen Ecobec,při větších ptížích Ventolin. Vyšetřena na ORL-nosní mandle trošku zvětšená, nasazen Ribomunyl. Před měsícem měla od pediatričky atb pro pískání na plících. Ny ní již 14 dní kašle, měla Kalobu, udělán výtěr z nosu krku,zjištěn streptokok A, Má mít opět atb. Je to nutné, nelze nasadit něco jiného? Jsou vůbec nasazené léky k prospěchu détěte? děkuji Lukášková

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Personál answered 9 roky ago
Dobrý den, paní Lukášková, 
nemohu jako homeopat posuzovat lečbu nasazenou lékařem. 
Opakovaný kašel a dýchací potíže je možné řešit nasazením individuálního homeopatika, které by bylo dcerce vybráno na míru. Doporučuji proto navštívit klasického homeopata osobně a poradit se s ním. 
Při akutním kašli dobře zabírá tymiánový sirup. Svaříte 1 hrnek vody a 1 hrnek cukru krystalu. Vsypejte jeden sáček tymiánu (k dostání v každých potravinách) a necháte odstát. Po vychladnutí přecedíte a máte výborný domácí sirup. Obvykle podávám po hodině až dvou 1 lžičku. Uchovávám v uzavřené skleničce v lednici. 
J.B.