Neklidny spanek u kojence a problem s kojenim

Domů » Questions » Neklidny spanek u kojence a problem s kojenim

Online dotazyKategorie dotazu: Miminka a malé dětiNeklidny spanek u kojence a problem s kojenim
Avatar photoAnonymní asked 8 roky ago
Dobry den, dekuji moc za moznost zeptat se na to, s cim si nevim rady. Mam dvoumesicni holcicku, a poslednich nekolik tydnu mame problem s vecernim kojenim, kdy se po chvilce zacne kroutit, vztekat se a mnohdy i plakat… Plac se mi nedari utesit zadnym zpusobem. Laktaci jsem se snazila zvysit homeopatiky Ricinus Communis 5ch… Co me zacalo jeste vrtat hlavou, je jeji jeklidne spani. Casto ze spani tlaci a nebo se stale vrti a je velmi neklidna. Rozhazuje ruckama a pohazuje hlavickou ze strany na stranu, ale neprobudi se… Budu Vam vdecna, za kazdou radu… Nevim, co a jak… Moc dekuji za Vas cas ?

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Personál answered 8 roky ago
Dobrý den, 
pokud se vám podaří zmáčknutím vytlačit nějaké mléko, myslím, že nebude problém s nedostatečnou sekrecí mléka. Spíše to vypadá na nějaké kolikovité bolesti. Případně reakce na nějakou změnu doma, či očkování, jestli už na něčem byla. Pokud by se jednalo o koliku, mohla by pomoci Magnesia phosphorica 9CH, 1 kuličku rozpustit v 5 ml stříkačce s vodou, stříknout trošku do pusinky před večerním kojením a před spaním. 
Když budete chtít, zavolejte mi, můžeme to podrobněji probrat. Nyní mám velmi málo informací, pro nějaký relevantní postup. 
J.B.