imunita

Domů » Questions » imunita

Avatar photoAnonymní asked 8 roky ago
Dobrý večer,
Děkuji za zodpovězení dotazu, ráda bych se ještě zeptala: jestli byste mi nedoporučila něco na posílení imunity, dcera trpí na rýmy, kašel, teploty, občas bolení v krku není měsíc aby něco neměla, už jsme vyzkoušely kde co a nic nepomohlo. Jestli pomůže aspon takový krátký popis: má 7 let, chytrá, hodná, učenlivá, pomáhá dětem i ostatním, málo sebedůvěry, i když jí povzbuzujeme, všechno si strašně bere (např. zapomene úkol tak se bojí co jí řekne učitelka)pomáhá utěšení a pohlazení, spíše je zimomřivá, hubená.
Druhá dcera je asi 10 dnů po rýmě dr. řekla že je v pořádku, ale mě se zdá jako by pořád mluvila přes nos, i když dýchá normálně.
Dále při běžném onemocnění by po podání homeopatik měl být znát efekt do dvou dnů? U sebe jsem pozorovala zlepšení po 3 dnech, ale u dětí s tím mám problém, ony neřeknou a moc nepopíšou. A u chronického nemocnění by kdy mělo nastat zlepšení?
Děkuji moc za radu.
Monika

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Personál answered 8 roky ago
Dobrý den, Moniko, 
pro povzbuzení imunity je vhodná konstituční léčba. Doporučuji osobně navštívit homeopata a nechat si vybrat lék na míru. 
Druhé dceři zkuste prokapávat nos Vincentkou. Je dobré kapat pár dní opravdu často, optimálně po hodině. Podpoříte rychlejší splasknutí otoku a celkovou regeneraci sliznic. 
Při správně zvoleném léku, potenci a dávkování by měla být vidět změna u akutního stavu do 48 h. Je fakt, že některá homeopatika působí pomaleji, ale obecně toto platí. 
U chronického onemocnění záleží na tom, jak dlouho potíže trvají a jaká je celková vitalita organismu. Je to individuální, případ od případu. 
J.B.