Bachovy esence jako pomoc při přičurávání

Domů » Questions » Bachovy esence jako pomoc při přičurávání

Online dotazyKategorie dotazu: Bachovy květové esenceBachovy esence jako pomoc při přičurávání
Avatar photoAnonymní asked 9 roky ago
Dobrý den, chtěla bych zeptat ohledně mé dcerky 2,5 roku. Máme problémy s neustálým přičuráváním (popř.počuráváním). Protože prodělala před Vánoci zánět močového měchýře a byly jsme na testech, po zdravotní stránce by měla být v pořádku. Už asi v září měsíc krásně chodila na nočník a vše v pohodě, postupně se začala počurávat (přičurávat) a pak prodělala zánět. Po Vánocích chvilku trvalo, než se to všechno srovnalo a začala opět asi měsíc chodit v pořádku na nočník. Asi po měsící se opět začala přičurávat a občas se počurá úplně. Z 95% si trošku přičurne a pak doběhne na nočník a dočurá se. Nevím, jestli je ještě moc malá, aby to zvládla nebo jestli na to zapomíná a vzpomene si, až když si učurne. Nebo jestli je problém třeba v psychice.
Omlouvám se za to dlouhé vysvětlení, ale chtěla jsem se zeptat, jestli by jí nemohly pomoci třeba Bachovy esence, případně jaká.
Děkuji za odpověď a mějte se moc hezky.
Magda

1 Answers
Avatar photoJana Ungrová Personál answered 9 roky ago
Dobrý den, Magdo, 
v případě Vaší dcerky bych vzhledem k typu potíží volila spíše homeopatickou léčbu. Bachovy esence harmonizují negativní emoce, ale vzhledem k zánětu v anamnéze a pomočování, nebudou komplexní a nedokáží zcela pokrýt všechny úrovně. Problém patrně bude v psychice, když už dcerka měla suchou fázi. Přesněji to lze zjistit až při osobní konzultaci. Vzhledem k věku dítěte je potřeba také zohlednit situaci v rodině, případně nějaké osobní trable rodičů apod. 
J.B.