30. srpna 2017

Školka bez slziček

Domů » Homeopatické články » Školka bez slziček Kategorie: Bachovy esence

Se začátkem září začne chodit do školky spousta nováčků. Některé děti se na nové kamarády těší, moje třetirozená se dožaduje nástupu už ode dne otevřených dveří. Pro některé je ale tato změna náročná a neobjede se bez stresu a pláče. Dobrým řešením v této situaci mohou být Bachovy květové esence, které dokáží schopnost adaptace na školku výrazně podpořit.

U malých školkáčků se nejčastěji objevuje kombinace Krizová esence, Kejklířka, Vlašský ořech a Hlodaš. Říkám jí školková směs.


Často bývá toto období náročné i pro maminky. Jejich miminko vyrostlo a musejí jej pustit do „velkého světa“. Pomoci může Krizová esence a Vlašský ořech.

Bachovy esence mají velmi jemné působení, mohou je užívat i velmi malé děti. Jediné, co je třeba dodržet, je minimální denní dávka 4 x 4 kapky, do trošky nápoje.

Jsou tomu asi dva měsíce, co jsem seděla celá zničená a bez nálady u vás v poradně se svým synem a řešili jsme jeho obtížnou adaptaci na školku a celkovou ufňukanost. Bachovky i homeopatika poctivě využíval. Teď, po dvou měsících, je ve školce tři dny v týdnu (je soukromá, tak to stačí), v pohodě tam spí, chodí tam rád. Když pro něj odpoledne přijdu, ani se ke mně moc nezná a doma se ptá, kdy tam zase půjde. Už nefňuká, občas má návaly negativních emocí, ale to je snesitelné, a jinak je to radostné dítě. Je fakt, že naše celková rodinná situace se uklidnila (stěhovali jsme se, stres), ale myslím, že na té úžasné změně se dost podílely i esence a homeopatika od vás.

Tak jsem vám to chtěla říct a zároveň poděkovat za vaši pomoc.

H.Z.

Moc mě vždy potěší, když se od maminek dozvím, jak se situace zlepšila. V naprosté většině případů postačí využívat jednu lahvičku, tedy zhruba měsíc. Vhodné je začít už před nástupem, vše pak probíhá klidněji. Pokud k vám ale tato informace přijde až v průběhu září, října, nikdy není pozdě na to to vyzkoušet.

Přeji všem pohodový konec léta a bezproblémové vykročení do nového školního roku vstříc novým dobrodružstvím.

💡 Články na tomto webu mají informační a vzdělávací charakter, nenahrazují odbornou lékařskou péči.


Jana Ungrová
Jana Ungrová

Homeopatie pro mne není jen efektivní metoda, kterou lze pomoci při nejrůznějších obtížích, ale i životní filosofie a přístup ke světu, který upřednostňuje svobodnou vůli a vlastní zodpovědnost každého z nás.Komentáře

Napsat komentář: