24. listopadu 2022

Deprese (případ Cygnus cygnus)

Domů » Homeopatické články » Deprese (případ Cygnus cygnus) Kategorie: Homeopatie, Případy z praxe

Začátkem listopadu jsem řešila případ 37leté ženy, maminky dvou dětí, která mě požádala o pomoc s depresivními stavy. Měla pocit, že rodině by bylo lépe bez ní. Pociťovala úzkost, sevření na prsou, nedodýchávala se. Když jí bylo těžko, stahovala se dovnitř, měla pocit, že nemá nikoho, komu by se mohla svěřit. Měla problém donutit se k činnosti, něco začít a dokončit to. Také dost zapomínala. Připadala si neschopná a měla i velký strach ze selhání.


V jejím životě bylo několik zásadních ztrát a dlouhodobě řešila pocit nesvobody.

Na základě zmiňovaných témat jsem vybrala homeopatický lék Cygnus cygnus – labuť zpěvná. A takto vypadala reakce:

Už druhý den po prvním užití homeopatik jsem se probudila jako jiný člověk… Ten těžký kámen, co jsem nosila na prsou, se rozplynul. Najedou jsem viděla světlo na konci tunelu, cítila naději, měla chuť žít, měla elán vůbec něco dělat, cokoli… A je to čím dál lepší podepsala jsem smlouvu a od prosince budu dělat na OSVČ a i když jsem nervózní, těším se a hlavně věřím, že to zvládnu a že bude líp. Dokonce už mám i chuť si zpívat a tančit u oblíbených písniček, dnes jsem si uvařila dokonce oběd podle toho, na co jsem měla chuť, a ne jen že mechanicky něco pozřu. Když se dívám zpět, je pro mě úplně nepochopitelné, jak jsem se cítila a že jsem to chtěla zabalit – jako bych to ani nebyla já. Je to jako nějaká minulost zahalená v mlze. Jen tedy přechodně přišel problém se spaním, že jsem v noci skoro nespala, ale to už se upravuje do normálu. Z celého srdce ti děkuji, doslova jsi mě vrátila do života, odněkud, kam už se nikdy nechci vrátit, z opravdu hlubokého bahna a temnoty.

Výrazné symptomy

Ptačí léky obecně

Cygnus cygnus

💡 Články na tomto webu mají informační a vzdělávací charakter, nenahrazují odbornou lékařskou péči.


Jana Ungrová
Jana Ungrová

Homeopatie pro mne není jen efektivní metoda, kterou lze pomoci při nejrůznějších obtížích, ale i životní filosofie a přístup ke světu, který upřednostňuje svobodnou vůli a vlastní zodpovědnost každého z nás.Komentáře

Napsat komentář: